SUMOMOTO - MOTO DETAILING

Moto Detailing w Sumomoto – przygotowanie i zabezpieczenie elementów nowych i używanych motocykli.

Rewitalizacja elementów motocykla, czyszczenia,  polerowanie, odnawianie lakieru, tworzyw i metali motocykli.

Renowacja elementów motocykla, tuning optyczny.

Zabezpieczenie-nowego-motocykla
Zabezpieczenie nowego motocykla

Już od samego początku dbamy o Twój motocykl! Poza standardowym przeglądem zerowym (przedsprzedażnym) z wyjątkową starannością doczyszczamy konserwacje i smary fabryczne. Używamy najlepszych, odpowiednich do różnych lakierów i tworzyw środków konserwujących, zabezpieczających, nadających połysk i blask lub inny utrwalony efekt.

Kupione u nas nowe motocykle wyglądają wyjątkowo jak na targach w Mediolanie czy Frankfurcie. Na wyjęciu z paczki się nie kończy!

Mamy dla nich czas zarówno na przygotowanie techniczne jak i wizualne!

Nie pracują z motocyklami uczniowie i praktykanci!

Detailing i-renowacja
Detailing i renowacja Kraków

Zadbamy o Twój ukochany, używany motocykl! Jeżeli tylko chcesz, aby Twój motocykl wyglądał wyjątkowo, oczarowywał blaskiem to oferta dla Ciebie! Za pomocą specjalistycznych środków i odpowiednich technik rewitalizacji odnowimy lakier, tworzywa i inne elementy motocykla na tyle, że w 100% będziesz pozytywnie zaskoczony efektem i zadowolony z trwałości prac.

Oferta moto detailingu to usługa wyjątkowa i skierowana jest dla wszystkich rodzajów motocykli. Nie musisz mieć marki premium, żeby mieć wyjątkowy motocykl!

Ofertę detailingu kierujemy również do sprzedawców motocykli (indywidualnych lub firm).

Nie dopuszczamy do pracy uczniów i praktykantów!

Nie „plakujemy” naszych motocykli komisowych! One są tylko wyczyszczone tak, żeby było widać jaki jest ich stan wizualny!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE

moto detailing
moto detailing

galeria wykonanych prac

Obok galeria przykładowych prac detailingowych. Trafiają do nas różne motocykle i skutery, a także samochody, głównie ludzi ceniących sobie wyjątkowy wygląd pojazdu. Masz nowy motocykl, zmatowiały i porysowany lakier? Spróbujemy odzyskać jego pierwotny, a częściej dużo lepszy połysk!

Nasza praca ukierunkowana jest na najlepszy możliwy efekt bez szkody dla powierzchni lakierowanych, chromowanych i innych. Dlaczego o tym piszemy? Nasze usługi detailingu praktycznie nie mają nic wspólnego z „plakowanymi” motocyklami do sprzedaży po starszych lekarzach sąsiadów z zachodu.

Zdjęcia w galerii detailing są robione naturalnie bez specjalnych efektów. Po prostu – na pamiątkę prac.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Adres:

Sumomoto – Motocykle

ul. Nad Potokiem 15A

30-830 Kraków